Gmina

ZMALUJ COŚ Z EKOMAŁOPOLSKĄ! TWOJA PRACA PLASTYCZNA MOŻE BYĆ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZYCH EKOLOGICZNYCH WYDARZEŃ REGIONU!

 

Zespół ekoMałopolska ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych na pracę plastyczną. Wybierzemy trzech laureatów, których prace zostaną wykorzystane jako elementy graficzne w nowym projekcie naszego systemu wystawienniczego – namiotu, banerów i ścianek promocyjnych.

Dziewczyny i chłopaki! Jeśli myślicie ekologicznie i cenicie małopolską przyrodę, a także chcielibyście pochwalić się swoją artystyczną kreatywnością, zyskać niepowtarzalną okazję na zaprezentowanie swojej pracy podczas organizowanych przez nas wydarzeń ekologicznych na terenie całego województwa oraz wygrać zestaw unikalnych gadżetów ekoMałopolski – zachęcamy do udziału!

Jak to zrobić? Wystarczy wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice dwuwymiarowej (płaskiej), np. rysunek, obraz, grafikę, wycinankę itp. oraz przesłać jej skan lub zdjęcie na adres mailowy: eko.malopolska@umwm.malopolska.pl.

Praca powinna nawiązywać do tematyki ekologicznej i odpowiadać na pytanie: „Jakie masz skojarzenia z ekologią w Małopolsce?”. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2024 r

 

REGULAMIN KONKURSU

.docx
Pobierz plik