Gmina

WIDOWISKO PLENEROWE PT. “ŚWITEZIANKA”

OpisGminny Ośrodek Kultury w Łużnej serdecznie zaprasza na premierę widowiska plenerowego pt. "Świtezianka" opartego na poezji Adama Mickiewicza, w reżyserii Małgorzaty Tarsy, z muzyką Mikołaja Tarsy. W romantyczne postacie wcielą […]

Opis

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej serdecznie zaprasza na premierę widowiska plenerowego pt. "Świtezianka" opartego na poezji Adama Mickiewicza, w reżyserii Małgorzaty Tarsy, z muzyką Mikołaja Tarsy.

W romantyczne postacie wcielą się uczestnicy warsztatów teatralnych i choreograficznych prowadzonych w ramach projektu pn. “I ja tak słyszę, i ja tak wierzę …” Romantyczne przesłanie Adama Mickiewicza na Łużańskiej scenie”

Przedstawienie odbędzie się w dniu 31 sierpnia br. w plenerze, nad stawem położonym w parku dworskim Centrum Ignacego Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Początek widowiska około godz. 19.30.

Pragniemy tą drogą serdecznie Podziękować Panu Łukaszowi Gajowi – dyrektorowi Centrum, za wyrażenie zgody na realizację widowiska na terenie Centrum oraz za wyrozumiałość, i okazaną pomoc. Serdecznie dziękujemy!

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.