Gmina

OFERTA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO

Obrazek zastępczy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SOSW w Nowym Sączu

DYREKTOR SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO w Nowym Sączu ul. Broniewski

ZAPRASZA

dzieci i młodzież w wieku od 1. miesiąca do 25. roku życia – niemowlęta, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zagrożone deficytami, dysfunkcjami
i niepełnosprawnością do naszego Ośrodka
Oferujemy:

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA – dla najmłodszych dzieci, niemowląt, już od 1 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, niezależnie od przedszkola. Realizujemy również PROGRAM ZA ŻYCIEM. Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy specjalistów i są BEZPŁATNE.

SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 5 dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim, z autyzmem, afazją oraz z różnego typu sprzężeniami.

INTERNAT dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, w tym dla uczniów szkoły zawodowej specjalnej, z atrakcyjną ofertą zajęć dodatkowych w kołach zainteresowań, wyjściami, wycieczkami itd.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach przez profesjonalnie przygotowaną kadrę pedagogiczną. Prowadzimy również BEZPŁATNE KONSULTACJE SPECJALISTÓW dla Rodziców zaniepokojonych rozwojem swojego małego dziecka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK.

Więcej informacji o naszej pracy i przyjęciach do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Sączu dostępne jest na stronie internetowej Ośrodka www.soswns.pl , pod numerem telefonu 500 – 206 – 893 oraz na plakacie informacyjnym.
Mamy nadzieję, iż informacja ta będzie przydatna  Rodzicom dzieci niepełnosprawnych. Pomoże im w podjęciu ważnych decyzji w zakresie edukacji, jak również bezpłatnej rewalidacji i rehabilitacji ich dzieci. Dzieciom niepełnosprawnym umożliwi skorzystanie z bezpłatnych form pomocy różnego typu specjalistów, psychologów, z bardzo dobrze wyposażonych sal
i specjalistycznych gabinetów.

Serdecznie zapraszamy.                                                 

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Sączu
Andrzej Kasprzyk