Gmina

II JASIELSKIE TARGI PRACY, EDUKACJI I KARIERY

 

Burmistrz Miasta Jasło – Ryszard Pabian zaprasza na II Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Targi odbędą się w dniu 21 kwietnia 2023 roku w godzinach 9:00-16:00 na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, ul. Sikorskiego 15, 38-200 Jasło.

Ideą przewodnią wydarzenia jest pomoc uczestnikom w podjęciu decyzji jak kształtować swoją przyszłość. Celem Targów jest pomoc osobom zainteresowanym nie tylko w podjęciu, ale również zmianie dotychczasowego zatrudnienia, zapoznanie uczestników z oczekiwaniami i wymogami rynku pracy oraz przekazanie im informacji na temat możliwości zdobycia nowych kwalifikacji.

Targi podzielone są na dwie podstawowe Strefy: Praca i Edukacja. Strefa Praca poświęcona jest prezentacji ofert pracy oraz polityki kadrowej wystawców, natomiast Strefa Edukacja koncentruje się na prezentacji oferty edukacyjnej uczelni wyższych, szkół policealnych oraz firm edukacyjnych i szkoleniowych. Dodatkową atrakcją Targów będą organizowane warsztaty oraz indywidualne doradztwo.