Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gra terenowa “Zakochani w grach”

Wydarzenie kategoria:
Start:
2021-02-13 @ 10:00
Koniec:
2021-02-14 @ 20:00
Miejsce:
Młodzieżowy Dom Kultury

Harcerska 1
Świętochłowice, 41-600
+ Google Map

Organizator:
Młodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach

Opis

W imieniu Młodzieżowego Domu Kultury w Świętochłowicach zapraszamy do wspólnej zabawy w ramach projektu „Zakochani w grach”. Tegoroczna edycja realizowana będzie w formie gry terenowej rozlokowanej w okolicach siedziby MDK. Gra ruszy w sobotę 13 lutego o godz. 10.00, a zakończy się w niedzielę 14 lutego o godz. 20.00.

Gra będzie polegać na odnalezieniu 7 ukrytych elementów hasła i ułożeniu go w całość. Wskazówki pozwalające na odnalezienie skrytek będą znajdować się na starej mapie. Jako dokumentację, trzeba będzie wykonać zdjęcia drużyny z poszczególnymi elementami, a każdy element odłożyć z powrotem do skrzynki, w której był ukryty. Po odnalezieniu wszystkich elementów i ułożeniu hasła, należy wykonać kolejne zdjęcie drużyny z pełnym hasłem, a następnie zestaw wszystkich zdjęć wraz z wykazem członków drużyny i numerem telefonu kontaktowego przesłać na adres: zakochaniwgrachmdk@o2.pl do 15 lutego (poniedziałek) do godz. 20.00.

Wszyscy uczestnicy którzy zrealizują zadanie i prześlą w terminie pełną dokumentację, otrzymają upominki i nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Social facebook Social youtube