Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gala Seniora – koncert online

Wydarzenie kategoria:
Data:
2020-11-28

Czas:
18:00 - 21:00

Miejsce:
Online

Strona internetowa:
https://www.youtube.com/channel/UCPAVQKO3TOMlXw60kaXzSRg/featured
Organizator:
Centrum Kultury Śląskiej

Telefon:
32 345 21 60
Strona internetowa:
http://cks.org.pl/

Opis

28 listopada o godzinie 18:00 będzie można zobaczyć koncert na żywo Gala Seniora, transmitowany na kanale YouTube Centrum Kultury Śląskiej ze Świętochłowic w ramach zakończenia realizacji projektu “Śląsk Przyjazny Seniorom” finansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Marszałka Województwa Śląskiego.

Finał projektu koncert Gala Seniora miał się odbyć z udziałem wszystkich Seniorów biorących udział w projekcie, jednakże ze względów bezpieczeństwa jak i obostrzeń obowiązujących w okresie pandemii organizatorzy wydarzenia Centrum Kultury Śląskiej i Stowarzyszenie Nasz Dom zaplanowali koncert na żywo bez publiczności dbając o zdrowie Seniorów poprowadzą transmisję online na kanale YouTube CKŚ (LINK). 28 listopada kanał YouTube CKŚ będzie otwarty, żeby jak największa liczba widzów mogła przyjemnie spędzić sobotnie popołudnie.

W ramach koncertu Gala Seniora “Śląsk Przyjazny Seniorom” na żywo wystąpi zespół De Silvers wraz z Marcinem Sznapką. Zespół De Silvers powstał w 2012 roku. Założycielem jest Aleksander Pietrek muzyk aranżer i kompozytor, to dzięki niemu utwory mają niepowtarzalne i doskonałe brzmienie. Nazwa pochodzi od imienia uroczej wokalistki Sylwii Grzywa, która dba o wizerunek zespołu, a jej głos nadaje piosenkom ciekawy charakter. Zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnie przygotowanych muzyków. Bardzo bogaty repertuar “De Silvers” doskonale sprawdza się na: koncertach, festynach, imprezach firmowych i bankietach oraz jest doskonale znany i lubiany przez świętochłowicka publiczność.

Social facebook Social youtube